Přehled koncertů a vystoupení v T. Svinech a pobočkách ZUŠ

 

den
název koncertu
čas

místo

21.11.2018
Třídní přehrávka K. Chromčákové a J. Šulistové
16:30
Sál ZUŠ TS
21.11.2018
Slavnostní mše ke cti sv. Cecílie
17:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie, TS
21.11.2018
Koncert duchovní hudby
18:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie, TS
22.11.2018
Třídní přehrávka K. Vobořilové TS
17:15
sál ZUŠ TS
23.11.2018
Třidní přehrávka žáků I. Hromkové a J. Podroužka
17:00
sál ZUŠ TS
28.11.2018
Koncert žáků - M. Kuthanová, M. Vithová, A. Parkan, J.Štorová
18:00
29.11.2018
Podzimní zpívání - koncert pěveckých sborů
17:00
KD Trhové Sviny
30.11.2018
Třídní přehrávka K. Vobořilové a J. Bráchy
16:30
sál ZUŠ N. Hrady
1.12.2018
Adventní koncert - Rozsvícení Vánočního stromu
17:00
Otěvěk
3.12.2018
Koncert žáků ze třídy A. Vrublové a J. Podroužka
17:00
5.12.2018
Třídní vystoupení žáků Magdaleny Valentové
16:00
ZŠ Zubčice
6.12.2018
Třídní vystoupení žáků Magdaleny Valentové
17:00
ZŠ Malonty
7.12.2018
Přehrávka žáků strunného oddělení
17:00
ZUŠ Sokolská, třída č. 6
9.12.2018
Adventní koncert kytarového souboru - Adventní trhy
14:15
KD T. Sviny, taneční sál
9.12.2018
Vánoční trhy
15:30
KD T. Sviny, taneční sál
10.12.2018
Třídní přehrávka žáků J. Šulistové
17:30
Nové Hrady sál ZUŠ
12.12.2018
Česko zpívá koledy - pěvecký sbor ZUŠ
18:00
Žižkovo náměstí TS
13.12.2018
Třídní koncert žáků M. Zikmundové, R. Tauera
17:00
14.12.2018
Adventní koncert Zubčice
17:00
Markvartická kaple
14.12.2018
Vánořní koncert žáků
17:00
Sál Nové Hrady
17.12.2018
Vánoční koncert Horní Stropnice
16:00
Aula ZŠ H. Stropnice
17.12.2018
Vánoční koncert Trhové Sviny
18:00
KD T. Sviny
18.12.2018
vánoční koncert Blanky Janové a Jany Šulistové
17:00
sál ZUŠ TS
18.12.2018
Vánoční koncert Jílovice
17:30
Kostel sv. Jakuba
19.12.2018
Vánoční vystoupení pro důchodce
13:30
U Maška
19.12.2018
Vánoční kytarový koncert - K. Ferenczi
17:30
ZŠ Zubčice
7.1.2019
Žákovský koncert - M. Kuthanová, A. Vrublová
18:00
18.1.2019
Přehrávka violoncellové třídy Radka Hájkové
18:00
25.1.2019
Pololetní přehrávka žáků I. Hromkové
17:00
ZUŠ Sokolská třída č.6
25.1.2019
Třídní koncert žáků M.Peškové
17:00
29.1.2019
Pololetní koncert - A. Parkan, J. Menšík
17:00
Sportovní hala-Benešov